4 FILARY ZDROWIA – PROGRAM MENTORINGU WITALNEGO

Zaktualizowano: 18 wrz 2020

Ludzki organizm powstał w wyniku zaawansowanej ewolucji, jako skomplikowany mechanizm biologiczny, w którym wszystko łączy się ze wszystkim. Nic nie działa w naszym dziele samodzielnie i nie da się dbać zdrowie lub leczyć chorobę np. tylko mózgu, nie dbając o dietę, jelita, oddech itd. Nasze ciała- i pozostający z nimi w ścisłym związku umysły – odznaczają się niesłychaną złożonością. Często nawet jest tak, że objaw występujący w jednej części ciała może mieć źródło w innej np. ból głowy, mogą być spowodowane uciskiem w kręgosłupie, nieprawidłowa postawa, siedzącym trybem życia.
Do swojego ciała trzeba podchodzić integralnie. Dobry stan zdrowia nie rodzi się w gabinetach, ale poza nimi – często najlepszym lekarstwem jest dla nas odpowiedni tryb i styl życia. Choroby przewlekłe, na których rozwój pracujemy latami, możemy opanować wprowadzając: drobne zmiany stylu życia, więcej odpoczynku i relaksu, dbałością o sen, dietę oraz umiarkowany, regularny ruch. Według dr Rangana Chatterjee z Wielkiej Brytanii, dzięki budowie trybu życia w oparciu o 4 filary RELAKS, DIETA, RUCH I SEN , możemy zwalczyć objawy cukrzycy stopnia 2, poradzić sobie z depresją, wyeliminować zespół jelita drażliwego, obniżyć ciśnienie krwi, złagodzić objawy menopauzy bez stosowania leków hormonalnych, pokonać bezsenność, zrzucić zbędne kilogramy pozbyć się migreny , a nawet doprowadzić do remisji chorób autoimmunologicznych – wszystko to bez uciekania do farmakologii.W oparciu o wiedzę i doświadczenie wielu specjalistów różnych dziedzin z Vital Academy oraz dr Chatterjee, od września wprowadzamy programy Mentoringu Witalnego w programach obejmujących cykle 3,6 i 9 miesięczne.

Oferujemy podopiecznymi program zmiany stylu życia w oparciu o program Witalny budowania 4 filarów zdrowia :1. Regularny ruch 2. Racjonalna dieta 3. Umiarkowany ruch 4. Regenerujący sen

Wierzymy, że celem naszego życia jest dbanie o jego jakość, pogodę ducha, odporność oraz wysoki poziom witalności.

Łącząc doświadczenia tysięcy lat kultury azjatyckiej z dynamiką kultury zachodu, pokażemy Ci jak zatroszczyć się o zdrowie i jak skutecznie nauczać troszczenia się o siebie Twoich podopiecznych.

Mając dowody, na to dowody, że poziom witalności, radości,zadowolenia z życia, można podnieść stosując odpowiednie techniki i ćwiczenia, serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w programie.

12 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie